Utorok, 04 Júl 2017 11:19

Súťaž v prezentáciách v anglickom jazyku

V pondelok 26.6.2017 sme pre žiakov 2. stupňa zorganizovali súťaž  v prezentáciách v anglickom jazyku. Zúčastnili sa jej tri žiačky z ôsmeho a jedna žiačka z deviateho ročníka.

Odborná porota pozostávajúca z vyučujúcich anglického jazyka – Mgr. Škodáček a Mgr. Boorová – hodnotila kvalitu spracovania prezentácie, ako aj schopnosť plynule a gramaticky správne rozprávať na danú tému.  Výkony všetkých súťažiacich boli približne na rovnakej úrovni, a preto o konečnom poradí rozhodli iba maličké detaily.

Prezentácie v aglickom jazyku Prezentácie v aglickom jazyku Prezentácie v aglickom jazyku

Víťazmi súťaže sa stali:
1. miesto: Vanesa Reptová – 8. ročník
2. miesto: Monika Kúdelová – 8. ročník
3. miesto: Simona Tupá – 8. ročník

Víťazom ešte raz blahoželáme a veríme, že v budúcom školskom roku sa nám podarí súťaž zorganizovať opäť, ale boli by sme radi, keby sa do nej zapojilo viac žiakov.

Aktualizované: Piatok, 14 Júl 2017 07:15