Nedeľa, 09 Máj 2010 15:12

Vystúpenie detí školy ku Dňu matiek.

V nedeľu 9.mája vystúpili deti našej školy s programom básničiek, spevu, hudby a tancov, ktoré venovali svojim mamičkám, babičkám, tetám ako i všetkým učiteľkám. Vo viac ako hodinovom vystúpení spievali, recitovali a tancovali deti z materskej skoly ako aj starší žiaci a žiačky z prvého i druhého stupňa našej školy. Vystúpenie prítomní odmeňovali častým potleskom za pekné tanečné a recitačné výkony detí. Podujatie spríjemnili svojim hudobným a tanečným umením žiaci z folklórneho súboru Krajňanček so svojim hudobným súborom pod odborným vedením p. učiteľa ZUŠ v Krajnom Vladimíra Jánoša. Na záver žiaci navštevujúci keramický krúžok odovzdali prítomným mamičkám a babičkám malé keramické výrobky, ktoré zhotovili pre túto milú príležitosť.
Celé vystúpenie venované ku Dňu matiek režijne a choreograficky pripravovali p.vychovávateľky Zemanová a Sasáková a p.učiteľky materskej školy Poláková a Bobeková.

Deň matiek 2010

Viacej z podujatia si môžete prezrieť v školskej fotogalérii tu.