Pondelok, 30 Apríl 2012 17:19

Lesníckym náučným chodníkom Duchonka-Kulháň

Dňa 30.apríla 2012 v krásnom slnečnom dopoludní sa žiaci 5. a 6. ročníka našej školy zúčastnili exkurzie v rámci predmetu biológia v rekreačnej oblasti Duchonka. Predmetom exkurzie bola prehliadka prírodnej expozície lesným náučným chodníkom, na ktorej zisťovali prítomnosť rôznych druhov stromov, živočíchov a rastlín. Na 22 informačných tabuliach sa dozvedeli informácie o práci lesníkov a ochranárov prírody. Prechádzku pri jednotlivých informačných tabuliach doplňala svojim výkladom organizátorka exkurzie pani učiteľka Mgr. Daria Gergelová.

Exurzia Duchonka Exurzia Duchonka
Exurzia Duchonka