Pondelok, 29 September 2014 19:07

Beseda s predstaviteľmi neziskovej organizácie Green Life

V piatok 26. septembra 2014 navštívili našu školu už po piatykrát predstavitelia neziskovej organizácie Green Life Milan Jeglík a Zuzana Koloušková, ktorí v Indonézii založili projekt boja proti pytliactvu ohrozených druhov zvierat. Žiakom školy predstavili niektoré oblasti svojej činnosti, ktorú priblížili žiakom svojimi filmovými dokumentami.

Beseda s Green Life

Tentokrát sa zamerali na ohrozované šelmy lesov mierneho pásma u nás na Slovensku. Svoju prednášku oživili aktivitami, v ktorých mali žiaci spoznávať životné podmienky vlkov, rysov, medveďov.

Beseda s Green Life

Beseda prispela k prehĺbeniu poznatkov žiakov z predmetov prírodoveda a biológia.

Mgr.Daria Gergelová