Štvrtok, 06 November 2014 20:05

Naša školská knižnica je obohatená každý rok o nové tituly,  preto naši žiaci mali pri  tvorbe záložiek  širokú škálu výberu kníh, ktoré sa mohli stať ich námetom.

Záložka do knihy spája školy   Záložka do knihy spája školy

Výmena záložiek prispela k prehĺbeniu spolupráce s českou partnerskou školou. Už minulý školský rok  sme nadviazali kontakt so  Základnou školou Klobuky (ČR) a návzájom sme si vymieňali  nielen záložky, ale aj informácie o živote v škole. Tento školský rok sme v spolupráci pokračovali.

Záložka do knihy spája školy Záložka do knihy spája školy

Ďakujem všetkým  pedagógom, pretože k splneniu tejto úlohy pristúpili zodpovedne . Verím, že deťom z partnerskej školy sa naše záložky páčili.