Streda, 29 Apríl 2015 21:00

Beseda so spisovateľom  Branislavom  Jobusom.

V piatok  10. apríla 2015 sme zorganizovali pre žiakov našej školy besedu so známym spisovateľom a hudobníkom  pánom Braňom Jobusom. Hudobne naladený pán Jobus predstavil deťom nielen svoje knihy, ale v krátkosti porozprával o tom, čo všetko zažil pri  ich tvorbe. Besedu spestril peknými piesňami z vlastnej tvorby.

Beseda so spisovateľom Branislavom Jobusom  Beseda so spisovateľom Branislavom Jobusom

Deti zaujala hra na netradičný hudobný nástroj, ktorý bol vyrobený z rýľa. Zaujímavá beseda sa skončila veľkým potleskom a so želaním, že pán Jobus ešte zavíta do našej školy a predvedie nám niečo zo svojej hudobnej tvorby, ktorá zaujala hlavne starších žiakov.

Ľubica Karliková