Streda, 24 Jún 2015 21:15

Čítanie otcov v škole - číta pán Kolník

Dňa 4. júna  2015  v našej triede pokračovalo čítanie otcov. Bolo to posledné čítanie a zavítal medzi  nás  krstný ocino Natálky Vičanovej,  pán  Karol Kolník.

Číta pán Kolník

Natálka si vybrala rodinný príbeh, ktorý kedysi vo svojom detstve zažil jej prastarý otec. Zanechal ho svojim potomkom a my sme mali možnosť dozvedieť sa, čo vystrájali deti v minulosti  a čo všetko patrilo k  ich povinnostiam. Všetky deti pozorne počúvali , pretože nezvyčajný príbeh ich zaujal.

Čítanie otcov - číta pán Kolník

Ďakujeme Natálke Vičanovej,  že  si vybrala tento príbeh  a tak pekne zakončila naše čítanie a keďže jej ocino nemohol prísť, tak si pripravila prezentáciu o krstnom ocinovi.

Číta pán Kolník

Na záver chcem poďakovať nielen Natálkinim  rodičom za darčeky, ktoré priniesli do školy, ale všetkým rodinám, ktoré sa zúčastnili  čítania, našli si čas v tejto uponáhľanej dobe, posadili sa do školských lavíc a posedeli  s nami, usilovnými lienkami.  Ďakujeme  za milé darčeky, ktoré nás potešili.

Tr. učiteľka Ľubica Karliková

Práce detí: