Nedeľa, 18 September 2016 20:44

Zuzka Šulajová:
Džínsový denník

Zuzka Šulajová : Džínsový denník

Kniha Džínsový denník je dievčenský román písaný formou denníka. Preto by som ju doporučila hlavne dievčatám, ktoré rady čítajú príbehy o prvej láske. Mne osobne sa kniha veľmi páčila. Je naozaj obdivuhodné, ako sa autorka Zuzka Šulajová dokázala vžiť do pocitov 16-ročnej Pauly. Jej rušný, ale aj vtipný študenský život zaručuje naozaj kvalitné, zaujímavé, niekedy až napínavé čítanie. Kniha ma bavila aj preto, lebo ani jedna časť nebola nudná, stále sa niečo dialo a autorka ma vždy dokázala prekvapiť nejakou nečakanou zápletkou.

Kristína Pekníková

backNaspäť