Streda, 21 September 2016 19:23

James Patterson a Emily Raymondová:
Prvá láska

Patterson-Raymondova: Prvá láska

Táto kniha bola o dievčati menom Alexandra. Jeden deň sedela v bare a prišiel za ňou chlapec Robinson. Axi ho naviedla, aby spolu utiekli preč , naprieč krajinou. On súhlasil. No to ešte netušili, čo ich čaká. Keď putovali krajinou, ukradli motorku - harleja, ktorú nazvali motorka Charley. V jednom mestečku nechali motorku a ukradli auto , ktoré nazvali kára Sára. S ňou išli až do Los Angeles. No s Robinsonom nebolo niečo v poriadku. Keď šoféroval, začal kašľať krv. Tak išli do nemocnice. A tam sa to stalo. Axi ho po  prvýkrát pobozkala, hoci po tom túžila už od začiatku.
Je Robinsonova choroba vážna? Ako sa bude vyvíjať vzťah mladých ľudí? Kniha vám odpovie aj na tieto otázky.

Magdaléna Knapová

backNaspäť