Utorok, 27 September 2016 19:53

Sita Brahmachari:
Už zase lietam

Sita Brahmachari: Už zase lietam

Môj úplne najobľúbenejší žáner sú dievčenské romány. Medzi tie romány patrí aj táto kniha. Je to o 17-ročnej Kite, ktorá príde o tú najdôležitejšiu osobu v jej živote a tou bola jej najlepšia kamarátka Dawn. Tí najbližší sa jej snažia pomôcť, no nedá sa len tak zahodiť všetko to, čo spolu zažili. Nedokáže plakať, spávať a ani sa smiať. A preto sa rozhodne ísť s otcom na výlet, ktorý jej zmení život a bude znova šťastná. Čiže znova začne „lietať“. Táto kniha obsahuje viac smútku ako lásky a radosti, ale aj napriek tomu bola krásna a pri konci som musela aj pár sĺz vyroniť. Dievčatá, ktoré rady čítate dievčenské romány, vrelo odporúčam túto knihu, ale taktiež aj iné romány od tejto spisovateľky, ako napríklad Artičokové srdcia.

Emma Kubišová

backNaspäť