Štvrtok, 29 September 2016 12:02

Robert Mawson
Neprebudené dieťa

Robert Mawson: Neprebudené dieťa

Šesťročnú Frankie cestou do školy zrazí auto a jej brat Ben to na vlastné oči videl. Frankie je dlho v kóme a rodičia chcú skúsiť v USA experimentálnu liečbu. Neurologička Elizabeth Chaseová pomocou počítača dostane pacienta do ,,paralelného sveta“, kde je uväznená jeho duša a chce ju odtiaľ dostať späť do tela pacienta. Malú Frankie sa odtiaľ pokúsi dostať pomocou Bena. Lenže vláda medzitým program zakázala a ostal tam aj Ben. Doktorka sa rozhodla, že ich odtiaľ dostane ona. Lenže stala sa chyba a doktorka tam ostala ,,uväznená“. V našom svete bola v bdelej kóme. Je to úžasný príbeh, plný napätia a očakávania, čo bude ďalej.

Klára Gablechová

backNaspäť