Štvrtok, 29 September 2016 12:18

Stephenie Mayerová
Krátky druhý život Bree Tannerovej

S.Mayerová: Krátky druhý život Bree Tannerovej

Kniha Krátky druhý život Bree Tannerovej je novela k Twilight sága - Zatmenie. Rozpráva o 17-ročnej Bree, ktorá sa stala upírkou. Stretla sa s upírom Diegom, ktorý ju sprevádzal. Jedného dňa nestíhali prísť do úkrytu pred východom slnka. Tak sa skryli do vody, do jednej jaskyne. Museli sa skryť pred slnkom skôr, pretože Riley im povedal, že keby ich zasiahol slnečný lúč, zhoreli by. Diego však spravil dieru do jaskyne a preniklo tam slnečné svetlo. Slnečný lúč sa dotkol Breeinej nohy. Ale nič sa nestalo. Diego išiel za Rileym a povedal mu o tom. Bree nevedela, čo sa s ním stalo. Odkedy tam Diego nebol, stále sedela v kúte s exotom Fredom. Fred dokázal odpudzovať všetky pohľady, kedy on chcel. Keď nastal boj, Fred jej povedal, aby s ním ušla. Ale ona tam chcela ísť nájsť Diega. Tento príbeh sa Vám zapáči, lebo má zaujímavý dej.

Klára Gablechová

backNaspäť