mod_vvisit_counterVšetky2661920
Štvrtok, 29 September 2016 12:41

Kiersten Whiteová
Nikto nie je bez viny

K.Whiteová: Nikto nie je bez viny

Kniha Nikto nie je bez viny je druhé pokračovanie bestselleru  Zlodejka duší. Dej sa už neodohráva v spoločnosti  MAKNAB, ale doma u Lenda a jeho otca. Evie sa konečne splnil jej sen. Chodila do školy. Spoznala aj nových ľudí. Chvíľu bývala s Lendom a jeho otcom Davidom v ich dome, ale potom sa presťahovala do bytu v reštaurácii. Jej spolubývajúca sa volala Arianna. Popri škole si zarábala v tejto reštaurácii. Vlastnil ju Lendov otec David. V snoch sa spojila so svojou sestrou Vivian, ktorá ležala v MAKNAB-e a bola v hlbokej kóme. V snoch sa spriatelili a Evie veľmi chcela, aby sa Vivian prebrala. Len vtedy sa začali jej ďalšie  problémy, pretože sa dozvedela od Retha, ktorý sa opäť vrátil,  že sa schyľuje k boju medzi dvormi víl Seelie a Unseeli.

Klára Gablechová

backNaspäť