mod_vvisit_counterTento mesiac32072

Jamie McGuireová
Ranč na Červenom vrchu

Jamie MCGuireová: Ranč na Červenom vrchu

Dej sa odohráva v Amerike. Jednou z hlavných postáv je Scarlet, ktorá sama vychováva dve dcéry. Pracuje ako sestrička v nemocnici, kde sa stala svedkom toho, ako pacienti umreli a následne ožili a zaútočili na lekárov a ostatných pacientov. Jej sa podarilo šťastne utiecť. Lenže svoje dcéry dala k ich otcovi a nevedela, čo je s nimi. Nikde ich nenašla. Útočisko hľadala na osamotenom ranči na Červenom vrchu. Dúfala, že jej dcéry sa tam dostanú. Ďalšia z hlavných postáv je Nathan – má malú dcérku Zoe. Aj oni sa utiekajú na tento ranč.  Miranda a jej sestra sú dcéry majiteľa ranča na Červenom vrchu. Spolu so svojimi priateľmi tam chceli stráviť víkend, keď vypukla ,,zombie nákaza“. Celý dej je veľmi napínavý. Až do poslednej chvíle čitateľ čaká, čo bude nasledovať. Je to veľmi zaujímavý príbeh, ktorý vyvoláva živé predstavy.

Klára Gablechová

backNaspäť