Nedeľa, 23 Október 2016 17:59

Jennifer Nivenová:
Všetky skvelé miesta

Jennifer Nivenová: Všetky skvelé miesta

Kniha je o dievčati Violet, ktoré počíta dni do maturity, aby mohlo odísť z miesta, kde spomína na tragickú smrť svojej sestry. Trápi ju tiež osud chlapca menom Theodor, ktorý má depresie, stále premýšľa nad svojou smrťou a snaží sa nájsť dôvody prečo žiť. Spoznali sa vtedy, keď Theodor chcel skočiť z rímsy školskej zvonice a Violet mu v tom zabránila. Začali pracovať na projekte, počas ktorého mali navštíviť a spoznať všetky skvelé miesta v štáte Indiana. Medzitým Theodor a Violet začali spolu chodiť. Všetko bolo skvelé dovtedy, kým Violetiným rodičom nezačalo prekážať, že s Theodorom chodí von, lebo sa vracia domov až neskoro v noci. Jedného dňa sa Theodor predávkuje liekmi a zmizne. Jeho rodičia a hlavne Violet si robia o neho starosti. Vráti sa Theodor? Nezomrie? Prečítaj si túto realistickú knihu s napínavým dejom!

Simona Predná

backNaspäť