mod_vvisit_counterTento mesiac19683

Penelope Douglasová:
Nádych

Penelope Douglasová: Nádych

Tate a Jared sa kamarátia už od detstva, ale ich kamarátsky vzťah sa jedného leta zmení na peklo. Jared je na Tate veľmi hrubý, ohovára ju a v škole o nej šíri samé klamstvá.Tate dostane ponuku ísť na rok študovať do Paríža. Keď sa Tate vráti do USA , je z nej pekná a zrelá žena. Chlapci v škole sa začali o ňu zaujímať a Jared akoby…..žiarlil. Tate začína chodiť s Benom, ktorý je taký opitý, že ju nechá ísť samu v noci domov.  Pokúsi sa ju znásilniť ich perverzný spolužiak Nate, ale Jared ju zachráni. Tate sa mnohokrát pýtala Jareda, prečo jej robí zle a na konci sa dozvie mnoho prekvapivých a desivých faktov. Ako na toto všetko zareaguje Tate? Čo sa stane s Jaredom?  A vôbec, oplatí sa ešte zabojovať o  toho druhého?

Helena Nošková

backNaspäť