Utorok, 25 Október 2016 15:57

Catherine McKenzie:
Manžel na objednávku

Catherine McKenzie: Manžel na objednávku

Kniha je o 33-ročnej Anne Blythovej, ktorá pracuje ako spisovateľka a novinárka pre časopis TWINS. Má dobrých priateľov, dostane zmluvu na vydanie knihy, no jediné, v čom sa jej nedarí, je nájsť si životného partnera. Náhodou nájde vizitku zoznamovacej kancelárie a vloží si ju do vrecka – keby si to rozmyslela. Keď jej najlepšia kamoška Sarah povie, že sa vydáva, spanikári a ide sa pozrieť do zoznamovacej agentúry v nádeji, že sa jej konečne podarí nájsť správneho muža. Priamo v agentúre sa však dozvie, že to nie je zoznamovacia, ale sobášna agentúra. Na začiatku Anne myšlienku „muž na objednávku“  zavrhne, no čím viac o tom premýšľa, tým väčšmi sa jej to pozdáva – najmä preto, lebo agentúra má vysoké percento úspešnosti.  Anne má síce svoj vysnený typ muža - čierne vlasy, modré oči, ale v agentúre sa musí podrobiť psychologickým testom a sedeniam. Zistí, že jej budúci manžel sa volá Jack a to je všetko, čo jej agentúra povedala. Vezmú sa spolu? Vydá sa Anne za muža, o ktorom skoro nič nevie? A ako na to zareagujú jej najbližší?

Helena Nošková

backNaspäť