Utorok, 25 Október 2016 19:16

Lucia Braunová:
Nič krajšie už nepríde

Lucia Braunová: Nič krajšie už nepride

Kniha je o žene menom Amélia (prezývaná Mia), ktorá na spoločnej dovolenke na Ibize so svojou najlepšou kamarátkou Katy spozná muža Adama. Na prvý pohľad sa do neho zamiluje, ale neskôr si bude myslieť, že je ženatý, lebo ho uvidí s inou ženou s dieťaťom. Bude sa snažiť na neho zabudnúť. Keď sa vráti domov a nastúpi do práce, uvidí tam Adama. On sa jej predstaví ako nový riaditeľ banky. Adam jej vysvetlí, že nie je ženatý a na dovolenke bol so svojou mamou a sestrou, ktorá má dieťa. Dajú sa spolu dokopy a obidvaja budú prežívať tie najkrajšie chvíle vo svojom živote. No jedného dňa sa pohádajú a Mii príde SMS, ktorú by od Adama nečakala. Bude si myslieť, že ju podvádza. Mia má ešte jedno nepríjemné tajomstvo o svojom bývalom partnerovi Erikovi, ktorý ju znásilnil. Podviedol Adam Miu, keď ju tak veľmi miloval? Vráti sa Erik a bude chcieť znova ublížit Mii? Budú nakoniec spolu šťastne žiť? Na tieto otázky nájdeš odpoveď v tejto napínavej knihe!

Simona Predná

backNaspäť