mod_vvisit_counterVčera1994

Cassandra Clare:
Mesto kostí

Cassandra Clare: Mesto kostí

Kniha je o Clary, ktorá išla v jeden deň s svojím kamarátom Simonom do klubu Pandemónium. Keď tam išli, pred klubom sa s vyhadzovačom dohadoval nejaký chalan. No nakoniec ho pustil. Keď vošli dnu, Clary sledovala toho chalana. Išiel do skladu s nejakým pekným dievčaťom. Keď vošla dnu, uvidela tam aj ďalších dvoch chalanov. Dievča, s ktorým chlapec prišiel, malo okolo ruky náramok hada. Ten akoby z ničoho nič ožil a začal chalana škrtiť. Potom povedala tým dvom, že je ich. A tí ho zabili. Clary skríkla a až vtedy zistila, že telo mŕtveho chalana je preč. Jeden z chalanov pristúpil ku Clary a povedal jej, že to bol démon. A vtedy zistila, že len ona ich môže vidieť. O niekoľko dní išla so Simonom na kávu. Vonku uvidela jedného z tých chalanov. Tak išla za ním. Ale mama jej zavolala, nech zavolá Lukemu a povie mu, že ju našiel. A vtedy sa všetko zmenilo. Čo sa stalo ďalej? Odpoveď ti dá táto napínavá kniha.

Klára Gablechová

backNaspäť