Piatok, 13 Január 2017 14:43

James Dashner:
Labyrint - Útek

James Dashner: Útek

Kniha je o Thomasovi, ktorý sa prebudil vo výťahu. Jediné, na čo si spomína, je jeho meno. Keď sa dvere výťahu otvoria, stojí nad ním asi 50 chlapcov. Od ich vodcu Albyho sa dozvedel, že sú na Fleku. Dozvedel sa aj to, že každý mesiac v ten istý deň výťah príde a privezie ďalšieho teenagera. No na druhý deň prišiel výťah znovu. Bolo v ňom dievča. Bolo to úplne prvé dievča na Fleku. V ruke malo aj lístok, na ktorom bolo napísané: ,,Všetko sa zmení“. A odvtedy sa naozaj všetko zmenilo.

Klára Gablechová

backNaspäť