logo.png
mod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_counter
mod_vvisit_counterDnes210
mod_vvisit_counterVčera290
mod_vvisit_counterTento týždeň210
mod_vvisit_counterTento mesiac5514
mod_vvisit_counterVšetky1431014

ŠKOLSKÝ ŠPECIÁLNY PEDAGÓG

Základné informácie

POZNÁVAME SLOVENSKO

Informácie o projekte
Orava
Liptov
Napísal užívateľ Administrator   
Piatok, 17 Február 2017 17:00

Sophie Jordanová:
Nevítaní

Sophie Jordanová: Nevítaní

Kniha je o Davy, ktorá žila svoj vysnívaný život, chodila s najkrajším chalanom zo školy a bola veľmi talentovaná hudobníčka. No jedného dňa zistila, že má syndróm SVS a je pozitívna. Všetko sa zmenilo. Musela nastúpiť do novej školy. Tam bola trieda, ktorá bola určená pre prenášačov SVS. Spoznala tam aj jedného chlapca -  Seana O΄Rourka. Postupne sa do neho zamilovala. No raz k Davy prišla pani Stilesová a povedala,  že ju prijali do internačného tábora. Davy chcela vedieť, či je tam aj Sean. Keď nastúpila do autobusu, uvidela ho tam. Padol jej kameň zo srdca. No až keď prišli do internačného tábora, zistila, že to tam nebude také ľahké, ako si predstavovala.
Kniha je napínavá a veľmi sa mi páčila.

Klára Gablechová


backNaspäť

Aktualizované: Piatok, 17 Február 2017 17:13
 


Škola je zapojená od roku 2001 do projektu Infovek
Stránky obce
Internetové stránky obce Krajné
Copyright © 2018 Portál Základnej školy s materskou školou Krajné. Všetky práva vyhradené.
Joomla! je slobodný software šírený pod GNU/GPL licenciou.
Vytvorené pomocou Next Level Design a redakčného systému Joomla!