Štvrtok, 18 Máj 2017 19:14

NÁVŠTEVA DIVADLA V NITRE

Rozprávku o neposlušnom Ferdovi Mravcovi pozná skoro každý. Naši prváci, druháci a tretiaci navštívili Divadlo Andreja Bagara v Nitre,  ktoré uviedlo  rozprávku o lúčnych chrobáčikoch, o odvážnom mravcovi, ktorý opustil mravenisko a vybral sa v ústrety nebezpečenstvám sveta.

Návšteva Divadla A.Bagára Nitra Návšteva Divadla A.Bagára Nitra Návšteva Divadla A.Bagára Nitra
Návšteva Divadla A.Bagára Nitra Návšteva Divadla A.Bagára Nitra

Zažil prvú lásku, ale aj prvé veľké sklamanie. Musel prekonať nebezpečenstvá, ktoré naňho číhali na celkom obyčajnej lúke. Okrem Ferda Mravca sme videli aj iné  postavičky, smiešneho Truhlíka, stále namosúreného slimáka, ale aj krásnu a zároveň  krutú lienku. Dobrodružstvá Ferda Mravca sa nám veľmi páčili. Výborní herci, krásna scéna zanechali v nás nezabudnuteľné  zážitky..

Ľubica Karliková