Streda, 23 Marec 2011 09:49

Krajské kolo Dejepisnej olympiády

Dňa 21.3.2011 sa v ZŠ Dlhé Hony v Trenčíne uskutočnilo krajské kolo Dejepisnej olympiády. Našu školu a okres Myjava reprezentovali v kategórii E Kristína Talábová zo 7. triedy a v kategórii C Vladimír Dlhý z 9. triedy. Obaja boli úspešní riešitelia a Kristínka vo svojej kategórii dokonca aj zvíťazila s počtom bodov 94 zo 100 možných. Zároveň bola najúspešnejšou riešiteľkou spomedzi všetkých súťažiacich v krajskom kole /nikto nezískal viac bodov ako ona/. Obidvom žiakom blahoželáme a dúfame, že história zostane ich koníčkom aj naďalej a zapoja sa aj do ďalších ročníkov tejto súťaže.
Víťazka DO Úspešný riešiteľ DO