Pondelok, 23 Jún 2014 16:53

Piataci so šiestakmi na školskom výlete

V stredu 18.júna 2014 sme boli so šiestakmi na školskom výlete. V Parku miniatúr v Podolí sme videli vyše 50 zmenšených modelov našich hradov, zámkov, drevených aj murovaných kostolíkov, rozhľadní a turistických chát.

Výlet 5.-6.triedy  Výlet 5.-6.triedy

Potom sme vyrazili na hrad Beckov.Pani sprievodkyňa nám poukazovala všetky priestory a porozprávala, načo kedysi slúžili. Z terasy na druhom nádvorí bol nádherný výhľad na celé okolie. Po krátkom občerstvení a nákupe suvenírov sme pokračovali autobusom do Piešťan.

Výlet 5.-6.triedy  Výlet 5.-6.triedy

Plánovaná plavba loďou začínala až o 12,30, takže sme sa predtým prešli po Sklenom moste na Kúpeľný ostrov. Pri Váhu sme mohli kŕmiť labute. Na lodi väčšina z nás sedela na vyhliadkovej terase, odkiaľ sme kŕmili čajky.

Výlet 5.-6.triedy Výlet 5.-6.triedy

Pred odchodom z Piešťan sme mali možnosť nakúpiť si drobnosti v Auparku. Výlet bol super a najviac sme si užili plavbu loďou.

žiaci 5.triedy