mod_vvisit_counterVšetky2720001
Pondelok, 29 Jún 2015 21:51

Výlet  najmenších

Krásne slnečné ráno v stredu 24. júna 2015 nám predpovedalo, že náš školský výlet do ZOO v Bojnej a na loďku v Piešťanoch sa vydarí. Škôlkári, prváci a druháci s úsmevom na tvári nasadli do autobusa a viezli sa  do ZOO. Tam nás privítali milé zvieratká, medveď, tiger, dokonca aj lev, ktorý všetkých zaujal svojim revom.

Výlet najmenších žiakov školy

Síce malá ZOO, ale každé dieťa si tam našlo svoje obľúbené zvieratko. Po rozlúčke so zvieratkami sme sa vybrali do Piešťan. Navštívili sme kúpeľný ostrov, kde nás zaujalii pávy, ale aj množstvo čajok, ktoré  lietali k deťom, aby dostali  aspoň kúsok kôrky z chleba.

Výlet najmenších žiakov školy

Konečne prišla očakávaná chvíľa. Nasadli sme na loď a plavili  sa po rieke Váh smerom na Sĺňavu a späť. Plavba sa deťom veľmi páčila, pretože nás sprevádzalo množstvo  čajok. Zaujímavý výlet sa skončil a veríme, že v deťoch zanechal pekné zážitky.

pani učiteľky

Grafické práce druhákov z výletu:

Grafické práce detí z výletu Grafické práce detí z výletu
Anetka Mikotová Marek Ďuriš