mod_vvisit_counterVčera1994
Pondelok, 22 Jún 2009 20:59

Výsledky výstupných testov z matematiky, fyziky a chémie

V poslednom týždni pred koncoročnou klasifikačnou konferenciou robili žiaci na 2. stupni  výstupné testy z hlavných prírodovedných predmetov - matematiky, fyziky a chémie. Výstupné testovanie bolo uskutočnené v súlade so školským vzdelávacím programom s cieľom overiť úroveň osvojených vedomostí a zručností žiakov v uvedených predmetoch na konci školského roka. previerkové testy zahŕňali obsah celoročného účiva a boli zamerané na učivo základného charakteru.

Výsledky testovania podľa jednotlivých predmetov a ročníkov:

----Dosiahnutá úspešnosť v testoch----
Ročník Matematika Fyzika Chémia
5.trieda 65,8% netest. netest.
6.trieda 65,5% 64,7% netest.
7.trieda 75% 73,8% netest.
8.trieda 58,6% 68,7% 51,5%
9.trieda netest.-Monitor 2009 68,8% 61%a

netest. - žiaci tento predmet nemajú v danom ročníku v učebnom pláne alebo sa testovanie nerobilo.

Podobné testovanie vedomostí z prírodovedných predmetov čaká žiakov aj po letných prázdninách.
Embarassed Hurá, prázdniny začínajú už o pár dní!!!! Smile