mod_vvisit_counterVčera1994
mod_vvisit_counterTento mesiac20326
Streda, 30 Jún 2010 19:34

Slávnostné ukončenie školského roka 2009/2010

Za účasti starostu obce Krajné Ing.Vladislava Šustera sa v telocvični ZŠsMŠ stretli v posledný deň školského roka 2009/2010 všetci žiaci, učitelia, ostatní pracovníci školy a rodičia žiakov, aby si z úst riaditeľa Mgr. Milana Medveďa vypočuli zhodnotenie výchovno-vzdelávacích výsledkov, ktoré žiaci školy dosiahli po roku práce vo vynovenej škole, ktorá bola zrekonštruovaná z európskych štrukturálnych fondov. Pán riaditeľ vo svojom príhovore poďakoval všetkým žiakov, pedagogických a prevádzkovým pracovníkom za ich prácu v uplynulom školskom roku a zvlášť vyzdvihol a odmenil dosiahnuté vzdelávacie výsledky najlepších žiakov z jednotlivých tried. Ocenil tiež, že vďaka dobrej spolupráci s obcou sa podarilo popri materiálnom vybavení priestorov školy, zrealizovať vybudovanie športového areálu s umelým povrchom, ktorý využívajú nielen našej žiaci školy, ale aj miestni športovci a záujemci z radov občanov.
Slávnostné ukončenie 2009/2010 Slávnostné ukončenie 2009/2010 Slávnostné ukončenie 2009/2010
Slávnostné ukončenie 2009/2010 Slávnostné ukončenie 2009/2010
Záver slávnosti patril už tradične odchádzajúci deviatakom, ktorí opúšťajú priestory našej školy, aby pokračovali v štúdiu na stredných školách. Deviataci sa rozlúčili so svojimi učiteľmi, upratovačkami, kuchárkami a spolužiakmi krátkym príhovorom a programom doplneným spomienkovou prezentáciu toho, čo zažili počas svojich deviatich rokov v našej škole. Riaditeľ školy spoločne s pánom starostom zaželali odchádzajúcim deviatakom veľa úspechov v ďalšom štúdiu

Na záver poprial riaditeľ školy všetkým žiakom a učiteľom prázdniny plné krásnych
slnečných dní, oddychu, zaujímavých prázdninových zážitkov a načerpanie nových
síl potrebných pre nový školský rok. Dovidenia o dva mesiace!