mod_vvisit_counterDnes2091
Štvrtok, 30 Jún 2011 20:33

Skončil sa školský rok 2010/2011....

V školskej telocvični sa v posledný deň školského roku 2010/2011 zišlo 168 žiakov, aby si za účasti starostu obce, pedagogických pracovníkov, rodičov a zamestnancov školy vypočuli príhovor riaditeľa ZŠsMŠ Krajné k ukončeniu školského roku. Riaditeľ školy zhodnotil dosiahnuté výchovnovzdelávacie výsledky žiakov, pochválil a odmenil žiakov, ktorí úspešne reprezentovali školu na predmetových súťažiach v okresných i krajských kolách.

Zaver_sk_roku Zaver_sk_roku

V závere sa so školou a jej učiteľmi rozlúčili najstarší žiaci 9.ročníka, ktorým riaditeľ za všetkých žiakov a pracovníkov školy zaželal veľa úspechov v ďalšom štúdiu na stredných školách. Po slávnostnom ukončení školského roku triedni učitelia rozdali žiakom koncoročné vysvedčenia a zaželali pekné prázdniny.

Zaver_sk_roku Zaver_sk_roku

Dovidenia o dva mesiace 5.septembra 2011 v novom školskom roku.