Sobota, 31 Marec 2012 16:08

OK Pytagoriáda Okresné kolo Pytagoriády

Vo štvrtok a piatok 29. a 30.marca 2012 sa v priestoroch ZŠ Viestova ul. Myjava konalo okresné kolo matematickej súťaže Pytagoriada za účasti najúspešnejších žiakov v kategóriach P3-P8 zo škôl myjavského okresu. Žiaci našej školy nesklamali a obsadili pekné umiestnenie vo svojich kategóriach:

kategórie P3: tretiak Marek Konečný obsadil 2.miesto-úspešný riešiteľ medzi 16 súťažiacimi
P4: zúčastnili sa 3 žiaci - neboli úspešní (25 súťažiacich)
P5: zúčastnil sa 1 žiak - nebol úspešný (11 súťažiacich)
P6: šiestaci Miriam Michalidesová 2.miesto, Martin Jurčo 3.miesto - úspešní riešitelia (11 súťažiacich)
P7: OK sa nezúčastnil z našej školy nikto
P8: ôsmačka Kristína Talábová obsadila 1.miesto a ako jediná bola úspešnou riešiteľkou (8 súťažiacich)

Úspešným riešiteľom srdečne gratulujeme!