mod_vvisit_counterVčera1994
Pondelok, 20 Január 2014 00:00

Darujte 2%

Tento rok Vás opäť chceme poprosiť o pomoc pre naše RZ pri ZŠ Krajné
Tak ako po minulé roky máte možnosť roznodnúť o poukázaní 2% /3%/  z dane. Peniaze z Vašich daní nie sú vždy rozdeľované podľa Vášho želania alebo predstáv, veľa toho nemôžete ovplyvniť, ale čo určite môžete, sú aspoň 2 %

Tlačivo na stiahnutie tu

Ako poukázať 2% /3%/?

do 31. marca 2016

Podanie daňových priznaní zo strany daňovníkov (FO), ktorí podávajú daňové priznanie + podanie daňových priznaní právnickými osobami - Vyhlásenie je už súčasťou daňového priznania.

do 30. apríla 2016

Zasielanie vyhlásení zo strany daňovníkov, za ktorých daňovú povinnosť vyrovná zamestnávateľ (zamestnanec okrem vyhlásenia zasiela aj Potvrdenie o zaplatení dane).

Údaje o príjmateľovi :

Obchodné meno : Rodičovské združenie pri ZŠ