Pondelok, 07 Apríl 2014 20:03

Krajské kolo Dejepisnej olympiády 2014

Dňa 1.4.2014 sa dvaja žiaci z našej školy zúčastnili krajského kola Dejepisnej olympiády. Konalo sa v ZŠ Dlhé Hony v Trenčíne. Do krajského kola postupujú žiaci, ktorí sa predtým v okresnom kole umiestnili na 1. alebo 2. mieste.
Martin Konečník (v okresnom kole 2.) sa stal úspešným riešiteľom a medzi osemnástimi deviatakmi kraja skončil šiesty.
Úspešnou riešiteľkou je aj Tereza Baranovičová (v okresnom kole tiež 2). Tá bola z osemnástich siedmakov siedma.
Obom žiakom ďakujeme za úspešnú reprezentáciu školy i okresu a k peknému umiestneniu im blahoželáme.