Sobota, 31 Máj 2014 20:34

Deň detí v Krajnom - 31.mája 2014

Postavičkami z televíznych večerníčkov ožil v sobotu 31.mája lesík pri športovom areáli TJ Krajné, aby privítal na ceste rozprávkovým lesom deti pri príležitosti Dňa detí 2014. Od deviatej hodiny ráno sa na cestu televíznych večerníčkov vydali deti v sprievode rodičov, aby sa stretli so známymi postavičkami Kriemenka a Chocholúšika, Maťka a Kubka, Jurošíka a nešťastného zemepána, Janky a Danky, Macha a Šebestovej, Zajacov z klobúka a ďaľších, ktorí pre ne pripravili na ceste rozprávkovým lesom mnoho zaujímavých súťažných disciplín.
Na každom rozprávkovom stanovišti čakali deti nielen súťažné úlohy, ale tiež drobné sladkosti.

Deň detí 2014 v Krajnom Deň detí 2014 v Krajnom Deň detí 2014 v Krajnom

Deň detí 2014 v Krajnom Deň detí 2014 v Krajnom Deň detí v Krajnom 2014

Poobede pokračoval Deň pre deti ukážkou výcviku dravých vtákov, streľbou z luku, súťažami v jazde zručnosti na bicykloch, gorodkami, jazdou na koníkoch, skákaním na trampolíne, skákacím hradom a ďaľšími súťažnými disciplínami. Vydarené sobotňajšie podujatie pre deti zakončila diskotéka pre tancuchtivých dospelákov a deti.

Podujatie ku Dňu detí organizovala naša škola za prispenia mnohých sponzorov. Za všetky deti ďakujeme.

Deň detí v Krajnom 2014

Fotografická dokumentácia z tohto podujatia je tradične v sekcii Galéria školských podujatí.