Utorok, 16 December 2014 21:01

ROZHODLI STE SA ?

Vážení občania!

Dňa 1.1.2002 vstúpil do platnosti zákon č. 561/2001 Z.z. o daniach z príjmov. Tento umožňuje zamestnaným a podnikateľským subjektom rozhodnúť sa a poukázať 2% zo zaplatenej dane presne určeným prijímateľom.
    Základná škola s materskou školou Krajné je zaregistrovaná Notárskou komorou v centrálnom zozname. Takže je možné škole túto čiastku venovať. Venovanie 2% z daní je bez poplatkov a nezvyšuje Vaše daňové zaťaženie. Čiastku na základe Vášho rozhodnutia vráti daňový úrad škole z dane, ktorú ste Vy v minulom roku štátu odviedli.
 Tu si môžete stiahnuť:--Tlačivo-vyhlásenie o poukázaní sumy 2%(3%) zaplatenej dane a Tlačivo-poučenie na vyplnenie. Ďalšie informácie nájdete v škole, alebo na t.č. 032/7786107.

Ďakujeme!