Štvrtok, 02 Júl 2015 21:24

Záver šk.roku 2014-2015

Ocenil úspešných žiakov v predmetových súťažiach, úspechy žiakov školy pri organizovaní športových a spoločenských podujatí a rozlúčil sa aj s najstaršími žiakmi - deviatakmi, ktorí opúšťajú našu školu. Zaželal im, ako aj mladším žiakom spolu s učiteľmi slnečné prázdninové dni plné oddychu a odpočinku od školských povinností. Pripomenul, aby počas prázdninových dní nezabúdali na bezpečnosť pri prázdninových aktivitách, aby po dvoch mesiacoch prázdnin privítali nový školský rok v zdraví a bez zdravotných komplikácií.

Po slávnostnom ukončení uplynulého školského roku triedni učitelia odovzdali žiakom koncoročné vysvedčenia a zhodnotili ich desaťmesačné úsilie pri získavaní vedomostí a poznatkov.

Školské chodby a triedy na dva mesiace stíchnu, aby na začiatku septembra opäť pozvali žiakov do školských lavíc.

Dovidenia o dva mesiace v novom školskom roku 2015-2016 a dávajte na seba pozor!!!