Štvrtok, 31 Marec 2016 19:35

19.školský ples

Štvrtú januárovú sobotu sme v KD Jablonka zorganizovali v poradí už 19.školský ples. Prvýkrát sa nám stalo, že sme nestihli vyrobiť plagáty a pozvánky. Vstupenky sa vypredali dávno predtým. Sme veľmi radi, že náš ples je obľúbenou a vyhľadávanou spoločenskou udalosťou, že záujemcovia si vopred naplánovali svoju účasť. Teší nás to i preto, že príprave venujeme veľa času, práce a energie. Snažíme sa, aby všetko klapalo ako má, aby prostredie bolo príjemné, aby atmosféra bola priateľská a pokojná.
Ako obyčajne, pred plesom napadol sneh a udreli na túto zimu nezvyčajné mrazy. Vo vnútri však bolo príjemné teplo. Tohto roku sa nám darilo veľmi rýchlo usporiadať stoly, nachystať tombolu, vyzdobiť sálu a pripraviť všetko pre skvelú zábavu. Poďakovanie patrí všetkým priateľom a podporovateľom školy, ktorí svojimi pozornosťami prispeli do bohatej tomboly a zároveň potešili výhercov. Pri príchode vo vstupnom vestibule hostí čakal tradičný uvítací ceremoniál s protichrípkovou vakcínou a priama i losovaná tombola. Tá sa, bohužiaľ , vždy minie veľmi rýchlo. Nebolo tomu inak ani teraz. Za pol hodinky zmizli všetky obálky a tí, ktorí sa chvíľu omeškali, nemohli získať žiadnu z cien.

ples2016 04ples2016 05ples2016 06ples2016 08ples2016 09ples2016 10ples2016 11ples2016 07ples2016 12ples2016 16ples2016 17ples2016 18ples2016 21

Spevom a hudbou s ozembuchom nás vítala netradičná kapela Šramel z Turej Lúky. Po slávnostnom otvorení plesu sa začala ozajstná plesová tancovačka, niekedy aj vyskakovačka, ktorú organizovala populárna hudobná skupina MYROCK. Okolo polnoci sme rozdali priame ceny a vylosovali desať najhodnotnejších cien. V polovici plesu sme pre hostí pripravili prekvapenie, ktorou bola pravá vianočná kapustnica. Po tomto všetkom sme sa rozprávali, spievali a tancovali až do rána. Podujatie sa nám opäť vydarilo. Výťažok použijeme na nákup materiálu, učebných pomôcok, dopravu žiakov na exkurzie, na projekty. Poďakovanie patrí všetkým, ktorí sa zúčastnili na príprave plesu, ktorí pracovali počas celej noci, ktorí pripravili chutné jedlo, i tým, ktorí všetko dali do poriadku. Zároveň všetkých pozývame na výročný 20. ples, ktorý sa uskutoční 21.januára 2017. Zasa nachystáme prekvapenia.

Navštívte aj fotogalériu z plesu