Pondelok, 16 Máj 2016 18:58

Deň matiek 2016

Za Tvoju nehu mamička,
za Tvoju veľkú lásku,
za starosť, bozky na líčka,
za každú pribudnutú vrásku,
na Tvojej tvári, na dlaniach,
čo zrobené sú celé,
nech táto malá básnička,
tlmočí vďaky tisíceré.

Byť mamou je najkrajšie povolanie v živote každej ženy. Toto poslanie je krásne a náročné zároveň, a preto aspoň raz do roka to dávame našim mamám najavo. Aj v našej škole si deti pripomenuli  Deň matiek a priniesli svojim mamám, babičkám, tetám veľký balík, ktorý bol plný básničiek, scénok, tančekov a spevu. Deň matiek je správny čas na to, aby sme  povedali našim mamám ako ich máme radi, čo pre nás znamenajú. Bohatý program a úsmev na tvárach  detí bol najkrajším vyjadrením. Ďakujeme všetkým mamách za ich lásku a obetavosť znelo na záver v príhovore pána starostu Ing. Petra Kubisa  a p. riaditeľa Mgr. Milana Medveďa.

Deň matiek 2016 Deň matiek 2016 Deň matiek 2016

Za toto pekné  posedenie  pre mamičky a príjemné popoludnie môžeme poďakovať pani vychovávateľkám Olinke Zemanovej, Danke Sasákovej a vedúcej tanečného krúžku Mirke Mramúchovej.

Deň matiek 2016 Deň matiek 2016 Deň matiek 2016

Ľubica Karliková