Štvrtok, 30 Jún 2016 11:40

Skončil sa školský rok 2015-16

Od ôsmej hodiny sa žiaci školy zhromaždili v telocvični, aby si z úst riaditeľa školy Mgr. Milana Medveďa vypočuli zhodnotenie výchovno-vyučovacích výsledkov žiakov našej školy. Riaditeľ konštatoval, že popri úspechoch v predmetových súťažiach, olympiádach a športových súťažiach, niektorým žiakom nezáleží na dosahovaní dobrých výsledkov a taktiež mnohí z nich majú veľké nedostatky v dochádzke do školy, v správaní a príprave na vyučovanie. Pochválil vyznamenaných žiakov a odmenil ich za úsilie malými vecnými a knižnými odmenami. Ocenil plaketou J.A.Komenského za dlhoročnú prácu v materskej škole p.učiteľku Polákovú.

Ukončenie školského roku 2015-16 v ZŠsMŠUkončenie školského roku 2015-16 v ZŠsMŠ

Poďakoval za odvedenú prácu p.učiteľkám Kečkéšovej a Žažovej, ktoré odcházajú pracovať do iných škôl a pánovi učiteľovi Gergelovi, ktorý odchádza na zaslúžený starobný dôchodok.

V závere slávnostného zhromaždenia sa so školou, jej zamestnancami a mladšími spolužiakmi rozlúčili naši deviataci.

Na záver slávnosti k ukončeniu školského roku sa žiaci rozpŕchli do svojich tried, kde obdržali vysvedčenie za celoročnú prácu.

Želáme všetkým žiakom prázdniny plné slnečných dní a o dva mesiace dovidenia znovu v škole.