Pondelok, 09 Október 2017 19:10

Lucy Keatingová:
Zavri oči a snívaj

Lucy Keatingová: Zavri oči a snívaj

Alice Rowová celé roky sníva o svojom chlapcovi snov, lenže ten chlapec neexistuje. Keď sa Alice presťahuje do Bostonu aj so svojím otcom a psom, všetko sa zmení. Zrazu ten chlapec Max chodí do rovnakej školy, rovnakej triedy, ale on ju vôbec nepozná. Zatiaľ jej chodia listy od mamy, ktorá ich opustila, aby mohla ísť skúmať opice na Madagaskar. Odrazu sa vysvetlí, že Alice a Max majú rovnaké sny. Len preto, lebo ako malí chodievali na liečenia, pretože Alice sa začali snívať zlé sny po odchode mamy a Maxovi po smrti sestry. A odvtedy o sebe snívajú.
Nikto nevie, ako je to možné. Ale Alice je rada, že našla svojho chlapca. Ale je to ten Max z jej snov alebo úplne niekto iný?

Viktória Kovárová, 7. trieda

backNaspäť