Piatok, 17 Február 2017 17:05

Ursula Poznanski:
Hra, ktorá zabíja

Ursula Poznanski: Hra, ktorá zabíja

Kniha je o 16-ročnom Nickovi Dunmorovi, ktorý chodí na strednú školu. V jeden deň si všimol niečo podozrivé. Žiaci si v škole dávali nejaké malé balíčky, ktoré vyzerali ako DVD. Chcel vedieť, čo to je, ale nikto mu nechcel nič povedať. O niekoľko dní za ním prišla Brynne a dala mu tú vec. Brynne mu ale povedala, že musí mať na to vlastný počítač, a že o tom nikomu nesmie povedať. Keď prišiel domov, zapol DVD. Domyslel si, že to bude hra. Asi hodinu trvala inštalácia. Obrazovka sčernela. No o chvíľu sa na nej objavilo: ,,Vstúp. Alebo sa vráť. Toto je Erebos.“ Potom zistil, že je to viac ako len obyčajná hra.
Kniha sa mi páčila, pretože má veľmi napínavý dej a je zaujímavá.

Klára Gablechová

backNaspäť