Piatok, 08 December 2017 07:02

Chvíľu malá,chvíľu veľká
Viola na ceste po Egypte

Lou Kuenzler: Viola na ceste po Egypte

Viola Drobná je normálne malé dievča, až na to, že keď sa pre niečo nadchne, tak sa zmenší a zostane ako malíček. V tomto príbehu  na začiatku Viola a jej babka, ktorá žije v domove dôchodcov, riešia tažký rébus v tajničke Vylúskni to! Hlavná výhra je zájazd do Egypta. Viola by tam strašne rada chcela ísť. Tak celú noc lúštila. Keď našla riešenie, okamžite volala babke, aby poslala odpoveď. Viola čakala týždne, kým zverejnili výhercov súťaže. Dočká sa Viola a pôjde s babkou na zájazd do Egypta?

Viktória Kovárová, 7. roč.

backNaspäť

Aktualizované: Piatok, 08 December 2017 07:29