Piatok, 17 Február 2017 16:28

Amanda Hockingová:
Boj o trón

Amanda Hockingová: Boj o trón

Kniha Boj o trón je tretia časť príbehu o Tryloch. Wendy sa bude vydávať za Toveho Kronera. Nekôr tam príde Loki. Požiada Wendy o azyl. Zostane v paláci, dokiaľ nerozhodnú, či mu ho udelia alebo nie. V deň Wendinej svadby sa v paláci objaví aj kráľ Vitrov -  Oren. No Wendy ho vyženie. Oren jej povie, že keď sa stane kráľovnou, dohoda o prímerí padne a Vitrovia zaútočia na Trylov. Podarí sa Wendy zastaviť Orena? Čo sa stane s kráľovstvami? A čo sa stane Lokimu? Dočítaš sa v tejto zaujímavej knihe.

Klára Gablechová

backNaspäť