Streda, 02 November 2016 23:03

Výtvarná výchova trochu inak

Deň pred odchodom na jesenné prázdniny sme si spestrili  hodinu výtvarnej výchovy. Nasadli sme do autobusu a odviezli sa do Centra voľného času v Starej Turej. Tu nás čakala pani učiteľka Kika. V útulnej miestnosti  mala pre nás pripravený výtvarný materiál,  z ktorého pod našimi rukami vznikali zaujímavé výrobky.

Výtvarna výchova trochu inak Výtvarna výchova trochu inak

Hneď na začiatku nám vysvetlila pracovné postupy. Vyrábali sme svietniky, malé tekvice i drobné voňavé kvetinky z levandule. Nič iné nezostávalo, iba s radosťou sa pustiť do práce. Navzájom sme si pomáhali. Prácu sme si spestrili spevom.

Odnášali sme si príjemný pocit a v rukách naše výrobky. Bola to príjemná zmena.

Vaši druháci

Aktualizované: Streda, 02 November 2016 23:40