Súťaž Mladých mechanikov

Dňa 6. 10. 2017 sa uskutočnil na SPŠ v Myjava prvý ročník súťaže Mladých mechanikov. Našu školu reprezentovalo trojčlenné družstvo v zložení: Jakub Hladík, Jakub Konečný a Lukáš Višňovský (žiaci 9. ročníka).

Súťaž Mladí mechanici

Súťaž prebiehala v troch kolách. Prvé kolo – montáž častí podvozku RC modela auta, druhé kolo – zapojenie elektroniky auta a tretie kolo – štafetová jazda zručnosti.

Súťaž Mladí mechanici

Cieľom akcie bolo povzbudiť žiakov, aby pri výbere strednej školy mysleli na technické odbory, o ktoré je v súčasnosti malý záujem.  Naše družstvo sa umiestnilo na peknom treťom mieste (z celkového počtu 8 zúčastnených družstiev).

Súťaž Mladí mechanici Súťaž Mladí mechanici

Srdečne blahoželáme!