Streda, 26 Apríl 2017 05:34

Prezentiáda

Prezentiáda je súťaž v prezentačných schopnostiach pre dvoj až trojčlenné tímy, určená stredoškolákom a starším žiakom základných škôl z Českej republiky a Slovenska. U mladých ľudí podporuje súťaživosť, kreativitu a pomáha im zdokonaliť ich komunikačné schopnosti.

Prezentiáda

V piatok 21. 4. 2017 sa náš tím DVE v zložení Beáta Boskovičová (8. ročník) a Adriána Boskovičová (9. ročník) zúčastnil krajského kola tejto súťaže v Žiline. Úlohou tímu bolo vypracovať prezentáciu na tému „Najdôležitejšia vec na svete“.

Náš súťažný tím DVE

Odborná porota hodnotila grafickú a obsahovú stránku prezentácie,  spoluprácu tímu, prezentačné schopnosti a schopnosť obhájiť svoj názor. Napriek tomu, že náš tím Dve  obsadil tretie miesto a nepostúpil do finále, zanechal dobrý dojem. Z môjho pohľadu úroveň všetkých zúčastnených základných škôl predstihla úroveň zúčastnených stredoškolákov a rozdiely medzi základnými školami boli minimálne. Aj keď naše dievčatá tesne po súťaži cítili určite isté sklamanie, verím, že získali veľa nových skúseností, zdokonalili sa v prezentovaní, tvorbe prezentácií, v obhajobe svojho názoru a hlavne zistili, že ako sestry tvoria skvelý tím.

Mgr. Libuša Horváthová

Aktualizované: Streda, 26 Apríl 2017 05:54