Kniha návštev
Phoca GuestbookAk chcete do knihy pridať správu, použite prosím tento formulár. Správy podnecujúce rasovú a národnostnú neznášanlivosť alebo obsahujúce vulgarizmy a osočujúce vyjadrenia porušujúce zásady netikety budú administrátorom vymazané!!!
Upozornenie!!! Prístup do knihy návštev je monitorovaný podľa IP adresy odosieľateľa a pisateľ je takto ľahko identifikovateľný. Zverejnenie Vašej správy potvrdí administrátor.
Názov správy:
Meno:
E-mailová adresa:
Správa:
Anti-spam kontrola: Kontrolný obrázek Znova načítať kontrolný obrázok

Dobrý deň!

Kontakt touto formou nepošlem, ale poviem o tom pani Irenke. Ona sa Vám ozve sama.

S pozdravom

Milan Medveď

Streda, 25 November 2015

Dobrý den bylo by možné zaslat, telefoni číslo na pani Irenu Kačanyovou na vaši pomocnou kuchařku je to moje teta. A ja nani ztratil kontakt.Předem děkuji. Richard Olejník z Vyškova.

Pondelok, 23 November 2015

administrator: Aktualizacia sekcie rozvrhy

Casy zvonenia a prestavok sa nemenili od sk.roku 2009/10, najdete ich v sekcii Zona pre ziakov -> Kedy zvoni?.

Aktualizaciu rozvrhov pre 1.stupen a 2.stupen urobim ked mi riaditelstvo doda aktualne podklady. Stranky aktualizujem vo volnom case z domu, v skole pocas vyucovania je to nemyslitelne.

Utorok, 24 Február 2015

anonym: aktualizácia sekcie rozvrhy pre 1.stupeň...

pán učiteľ mohli by ste zaktualizovať sekciu rozvrhy lebo sú tam rozvrhy na školský rok 2013/2014 a časy zvonenia a prestávok

Sobota, 31 Január 2015

Mimozemstan: Fotky z Dna deti

V sekcii o skole su v Galerii skolskych podujati uverejnene fotky z Dna deti 2013, ktory skola organizovala 25.maja 2013.

Pondelok, 27 Máj 2013

ucitel: Zamestnanie

Napiste svoju ziadost o zamestnanie na adresu riaditel@zskrajne.sk

Streda, 27 Marec 2013

Dobrý deň. Mám záujem o zamestnanie. Vyštuvoval som I. stupeň vysokoškolského štúdia v aprobácii Učiteľstvo predmetov informatika a technika. Ak to bude potrebné, poskytnem Vám aj ďalšie informácie o sebe, len by som potreboval kontaktný e-mail na Vás, aby som Vám mohol zaslať môj životopis.

Utorok, 26 Marec 2013

Skuska, ci funguje aj s emailovou adresou

Pondelok, 25 Marec 2013

Hosť: Skuska

Skuska funkcnosti

Pondelok, 25 Marec 2013

spravca skolskeho webu: Pre Barboru

Dnes 20.februara bola informacia o zapise deti zverejnena na stranke skoly v sekcii O skole - Aktualne.

Streda, 20 Február 2013

dobry den chcela by som sa spytat kedy bude zapis do skolky na tento rok. dakujem

Utorok, 19 Február 2013

Hosť: PROSBA Z CHRLIC - odpoveď

Pan Michalisko, najprv sa ospravedlnujeme za oneskorenu reakciu na Vasu prosbu - Vasu spravu pozabudol admin stranok potvrdit na zverejnenie. K Vasej prosbe davame vysvetlenie v tom zmysle, ze DVD z vystupenia deti sme poslali do Chrlic pre vsetkych ucastnikov projektu pri poslednej navsteve pani starostky Chrlic u nas na skole. Informujte sa preto na ObU.

Pondelok, 26 November 2012

Hosť: Strajk

Cakame na diskusiu ohladom strajku ucitelov ale zatial ticho

Pondelok, 26 November 2012

Vážení přátelé, mám na Vás jednu velikou prosbu. Jsem otcem mladé slečny studující ZŠ v Chrlicích. V tomto školním roce se účastnila projektu spolupráce s vaší školou. Tančila na kultúrním vystoupení v Chrlicích - břišní tanečnice  v oranžovém - mohu-li se pochlubit, je to ta třetí slečna z prava (první z leva). Předtím byla i na návštěvě v Krajném. Velmi nás doma trápí, že jsme se nemohli vystoupení v Brně zúčastnit. Mám na Vás proto jednu velikou prosbu. Mohli byste mi přeposlat záznam vystoupení našich břišních tanečnic v oranžovém? Sám nejsem dostatečně zdatný na to, abych si vystoupené stáhl z vašich stránek sám. Proto prosím Vašeho odborníka na informační technologie o poskytnutí videozáznamu. Děkuji předem. David Michalisko, otec Evy Michaliskové. kontaktní mail. d.michalisko@seznam.cz

Sobota, 11 August 2012

LG: Ako sa máme?

Pozdravujeme Ťa Kristián, nám sa darí v novej škole dobre, veríme, že aj Tebe sa na gymnáziu darí. Radi Ti tie nové upgrady ukážeme, ak si nájdeš čas a prídeš nás pozrieť.

Streda, 30 September 2009

Display Num JPAGE_CURRENT_OF_TOTAL

Copyright © 2017 Portál Základnej školy s materskou školou Krajné. Všetky práva vyhradené.