Pondelok, 12 Jún 2017 12:23

Deň detí 2017 v KrajnomTo bol bzukot.... Deň detí 2017 v Krajnom

Deň detí sa tento rok niesol v duchu najpracovitejšieho tvora – včely.

Aj na ihrisku v Krajnom sa v sobotu 3.6.2017 od 9,00 hodiny zhromaždilo včelstvo, ktoré pozostávalo zo zamestnancov školy, žiakov, bývalých žiakov, rodičov a priateľov školy.
Všetci v žlto-čiernych prúžkovaných úboroch s tykadlami na hlavách prišli, aby spríjemnili deťom ich sviatok a vytvorili krásny nezabudnuteľný zážitok. Včeličkám prialo aj počasie. Slniečko svietilo a cesta za poznaním mohla začať.

Deň detí 2017 v Krajnom Deň detí 2017 v Krajnom Deň detí 2017 v Krajnom

Pre deti bola pripravená cesta lesom, kde mohli absolvovať rôzne disciplíny a naučiť sa niečo o živote včiel. Pripavený bol aj včelár so svojím úľom, kde deti mali možnosť získať čo najviac vedomostí. Po ukončení cesty lesom bol pripravený stabilný program – hry, jazda na koňoch, futbal, súťaže, trampolína a maľovanie na tvár.

Deň detí 2017 v Krajnom Deň detí 2017 v Krajnom Deň detí 2017 v Krajnom

Oživením bola ukážka prác záchranných zborov – práca hasičov, polície a záchranárov, práca psovoda.

Deň detí 2017 v Krajnom Deň detí 2017 v Krajnom Deň detí 2017 v Krajnom

Nad hlavami lietal veľký čmeliak, ktorý záujemcov aj previezol.
Pre všetkých bolo pripravené občerstvenie, príjemná hudba a pre mládež vo večerných hodinách diskotéka.
Deň bol krásny, slnečný, ubzučaný. Zasa sa potvrdilo, že deti potrebujú nie počítače, telefóny, ale pozornosť svojich rodičov a zábavu, potom sú šťastné. V túto sobotu bolo veľa šťastných detí.

Viac fotografií nájdete tu
Všetky fotky z podujatia je možné získať v riaditeľni ZŠsMŠ Krajné

Touto cestou by sme chceli poďakovať všetkým, ktorí sa tak nezištne zúčastnili tejto akcie, prišli vo svojom voľne, aby urobili iným radosť. Ťažko všetkých menovať, ale vieme, kto to bol a patrí im veľké ĎAKUJEME.

Za podporu ďakujeme:
Obec Krajné, Obec Hrachovište, Obec Podkylava, MAQS, Molitex, Movis, Setoop, Malko Polo,
r. Batková, p. Mirka Macúchová, Ham Krajné, Agropenzión Adam Podkylava, p. Lubomír Borovský, p. Soňa Haššanová, p. Zuzana Šusterová, Primabanka Myjava, Allianz Myjava.

Maronová Anna

Aktualizované: Pondelok, 12 Jún 2017 21:01