Nedeľa, 12 November 2017 18:14

Martina Solčanská:
Aprílové dievča

Martina Solčanská: Aprílové dievča

Bibiána je štrnásťročné dievča, ktoré býva spolu s rodičmi a rodinou maminej sestry. V jeden deň do nej vrazí krásny chlapec, ktorého neskôr v septembri uvidí vo svojej triede. Volá sa Andrej Princ a je to syn poslanca. Presťahoval sa z Bratislavy iba s matkou a sestrou. Bibiána sa s Andrejom v triede viac spozná a začnú sa spolu stretávať. Jej rodičom to nevadí, až kým nezistia, že Andrejova sestra fajčí marihuanu. Bibiána sa teda stretáva s Andrejom tajne a pred rodičmi vymýšľa rôzne výhovorky. Andrejov otec býva v Bratislave a chce, aby sa Andrej za ním odsťahoval. Andrej protestuje, no jedného dňa sa všetko zmení.
Ak chcete vedieť, ako to dopadne s Bibiánou a Andrejom, prečítajte si túto napínavú knihu.

Vanesa Vaváková, 9. roč.

backNaspäť