POZNÁVAME SLOVENSKO

Liptov
Phoca Guestbook

Dobrý deň,

v hlave každého z nás vznikne denne množstvo otázok, na ktoré hľadáme odpoveď. Otázky máme preto, lebo sme sa s niektorými javmi okolo nás ešte nestretli, niečomu nerozumieme, iné sa nám nezdá logické, na tamto sme zvedaví, dakedy porovnávame udalosti, prípadne nám niekto podal inú informáciu. Aby sme však získali najobjektívnejšiu odpoveď, mali by sme sa pýtať priamo v inštitúcii, s ktorou záležitosť súvisí. Vzhľadom na to, že elektronické média sú už veľmi rozšírené, sú rýchle, lacné a adresné, rozhodol som sa využiť túto príležitosť a vytvoriť toto fórum.Očakávam, že sa tým zlepší komunikácia medzi školou a verejnosťou. Každý sa v ňom môže zdôveriť s tým, čo ho trápi, čo ho teší, zaujíma, či hnevá. Teším sa na Vaše otázky, postrehy, pripomienky, či slová uznania. Zverejnenie Vašej správy potvrdí administrátor. Riaditeľ školy.

Názov správy:
Meno:
E-mailová adresa:
Správa:
Anti-spam kontrola: Kontrolný obrázek Znova načítať kontrolný obrázok

Ahoj!

Stolný tenis je možné hrať v telocvični, k dispozícii sú šatňa a sprchy. Je potrebné nahlásiť deň, čas, a dobu. Prenájom sú 4 € na hodinu, uzatvoríme zmluvu, pripravím kľúče a môžete športovať.

Ahoj.

Piatok, 22 September 2017

Dobrý deň,ahoj Milan.....

Chcem sa spýtať na podmienky hrania stolného tenisu,tak 1,2x do týždňa,na hodinku.

Dik

Ivan

Streda, 20 September 2017

Dobrý deň!

Nemáme vypracovaný zoznam. Deti majú zakúpené pracovné zošity, ostatné sa dozvedia priamo od vyučujúceho na konkrétnom predmete. Povinné sú prezuvky, tenisky, cvičky, cvičebné oblečenie.

Štvrtok, 31 August 2017

Dobrý deň Pán Medveď, chcela by som vedieť zoznam pomôcok pre 5 ročník , hľadala som na stránke či náhodou to tu nemáte.Mohol by ste mi prosím poradiť čo treba kúpiť aké zošity

Streda, 30 August 2017

Dobrý deň!

Jedna fotografia triednej pani učiteľke zostala. Stačí sa obrátiť na ňu. Ale u fotografky sa dajú vyhotoviť baz problémov, stačí nám povedať a my to vybavíme.

Utorok, 29 August 2017

dobry denprajem.chcel by som sa spytat ci nemate fotografie navyse z 1 rocnika zš a mš 2016/2017 fotky sa nam poškodili,co sme mali.dakujem

peter durec

Piatok, 18 August 2017

Dobrý deň!

Ospravedlňujem sa za neskoršiu odpoveď, bol som s deťmi na lyžiarskom výcviku.

Zápis do 1.ročníka ZŠ na školský rok 2016/2017 sa uskutoční 9.apríla 2016 od 8.00 do 13.00, je potrebné si priniesť rodný list dieťaťa.

Zápis do MŠ na školský rok 2016/2017 sa uskutoční 2.-4.mája 2016 od 12.00 do 14.00. So sebou treba priniesť žiadosť o prijatie a potvrdenie lekára.

Utorok, 15 Marec 2016

Dobry den, chcela by som sa spytat kedy bude zapis do škôlky a do školy. Dakujem vam.

Barbora Malá

Pondelok, 22 Február 2016

Dobrý deň!

Písomky domov neposielame z toho dôvodu, že by sa k rodičom ani nemuseli dostať a hlavne tie, za ktoré sú zlé známky. Mnohí žiaci sú zábudliví a mohli by zabudnúť vrátiť písomky naspäť. Učiteľ tým stratí podklady ku klasifikácii a nemohol by prípadne neskôr preukázať opodstatnenosť hodnotenia žiaka. Niekoľkonásobné prefocovanie písomiek, aby sa dostali ku rodičovi, pokladám za nevhodné. Nakoniec výpovedná hodnota zaslanej písomky rodičovi domov nie je celkom úplná a často dieťaťom skreslená. Konzultácia s pedagógom sa mi javí ako najvhodnejší a najobjektívnejší spôsob získania informácií o práci a výsledkoch žiaka. Takže nápravu vidím v jedinej oblasti:

V návšteve školy, informovanie sa priamo u pedagóga, prezretie si písomnej práce v škole, konzultovať jej hodnotenie s učiteľom. Ak sa zlepší spolupráca rodiča s učiteľom, zvýši domáca kontrola detí, som presvedčený, že sa tým úmerne zlepší i kvalita vedomostí a výsledky žiakov.

Piatok, 23 Október 2015

Dobry den,,,,chcela by som sa spytat preco na druhom stupni nedavaju ucitelia pismky domov,aby si mohli rodičia pozret kvalitu vedomosti svojich deti a hlavne ked napišu pisomku na zlu znamku ,aby si mohli pozret kde su ich nedostatky.Mohla by prosim v tomto nastat daka naprava.Dakujem za pochopenie.

Pondelok, 19 Október 2015

Dobrý deň!

Známky zapisujeme dvakrát do mesiaca, niektorí učitelia i častejšie.

Pondelok, 16 Marec 2015

Mohli by ste poprosit vašich kolegov ,aby zapisovali častejšie znamky do internetovej žiackej knižky . Dakujem

Štvrtok, 05 Marec 2015

Hosť: Administrator

Dobry den,

dakujem za upozornenie ohladom nefunkcnosti internetovej ziackej knizky, uz by to malo fungovat bez blokovania. Ak problem pretrvava, ozvite sa, spolocne vyriesime.

Admin ZK

Nedeľa, 01 Marec 2015

Dobrý den ,,,chcela by som sa opytat kedy bude zase funkčna internetová žiacka knižka, kedže už je koniec februara a ešte stale ju blokuje administrator ako mi to vypisuje. Je to jeden so spôsobôu ako si ich možem skontrolovať pretože je občas problem sa uvolnit so zymestnania a overit si ich v klasifikačnom. Dakujem za vašu odpoved.

Sobota, 28 Február 2015

Piatok, 06 Február 2015

JPAGE_CURRENT_OF_TOTAL

Copyright © 2017 Portál Základnej školy s materskou školou Krajné. Všetky práva vyhradené.