Phoca Guestbook

Dobrý deň,

v hlave každého z nás vznikne denne množstvo otázok, na ktoré hľadáme odpoveď. Otázky máme preto, lebo sme sa s niektorými javmi okolo nás ešte nestretli, niečomu nerozumieme, iné sa nám nezdá logické, na tamto sme zvedaví, dakedy porovnávame udalosti, prípadne nám niekto podal inú informáciu. Aby sme však získali najobjektívnejšiu odpoveď, mali by sme sa pýtať priamo v inštitúcii, s ktorou záležitosť súvisí. Vzhľadom na to, že elektronické média sú už veľmi rozšírené, sú rýchle, lacné a adresné, rozhodol som sa využiť túto príležitosť a vytvoriť toto fórum.Očakávam, že sa tým zlepší komunikácia medzi školou a verejnosťou. Každý sa v ňom môže zdôveriť s tým, čo ho trápi, čo ho teší, zaujíma, či hnevá. Teším sa na Vaše otázky, postrehy, pripomienky, či slová uznania. Zverejnenie Vašej správy potvrdí administrátor. Riaditeľ školy.

Názov správy:
Meno:
E-mailová adresa:
Správa:
Anti-spam kontrola: Kontrolný obrázek Znova načítať kontrolný obrázok
   
 

peter durec ( Táto emailová adresa je chránená pred spambotmi, aby ste ju videli, povolte JavaScript ): fotografie

dobry denprajem.chcel by som sa spytat ci nemate fotografie navyse z 1 rocnika zš a mš 2016/2017 fotky sa nam poškodili,co sme mali.dakujem 

 

peter durec

Piatok, 18 August 2017

milan medveď ( Táto emailová adresa je chránená pred spambotmi, aby ste ju videli, povolte JavaScript ): zápis

Dobrý deň!

Ospravedlňujem sa za neskoršiu odpoveď, bol som s deťmi na lyžiarskom výcviku.

Zápis do 1.ročníka ZŠ na školský rok 2016/2017 sa uskutoční 9.apríla 2016 od 8.00 do 13.00, je potrebné si priniesť rodný list dieťaťa.

Zápis do MŠ na školský rok 2016/2017 sa uskutoční 2.-4.mája 2016 od 12.00 do 14.00. So sebou treba priniesť žiadosť o prijatie a potvrdenie lekára.

S pozdravom

Milan Medveď

Utorok, 15 Marec 2016

Hosť ( Táto emailová adresa je chránená pred spambotmi, aby ste ju videli, povolte JavaScript ): Zapis do škôlky a školy

Dobry den, chcela by som sa spytat kedy bude zapis do škôlky a do školy. Dakujem vam. 

Barbora Malá

Pondelok, 22 Február 2016

milan medveď ( Táto emailová adresa je chránená pred spambotmi, aby ste ju videli, povolte JavaScript ): písomky

Dobrý deň!

Písomky domov neposielame z toho dôvodu, že by sa k rodičom ani nemuseli dostať a hlavne tie, za ktoré sú zlé známky. Mnohí žiaci sú zábudliví a mohli by zabudnúť vrátiť písomky naspäť. Učiteľ tým stratí podklady ku klasifikácii a nemohol by prípadne neskôr preukázať opodstatnenosť hodnotenia žiaka. Niekoľkonásobné prefocovanie písomiek, aby sa dostali ku rodičovi, pokladám za nevhodné. Nakoniec výpovedná hodnota zaslanej písomky rodičovi domov nie je celkom úplná a často dieťaťom skreslená. Konzultácia s pedagógom sa mi javí ako najvhodnejší a najobjektívnejší spôsob získania informácií o práci a výsledkoch žiaka. Takže nápravu vidím v jedinej oblasti:

V návšteve školy, informovanie sa priamo u pedagóga, prezretie si písomnej práce v škole, konzultovať jej hodnotenie s učiteľom. Ak sa zlepší spolupráca rodiča s učiteľom, zvýši domáca kontrola detí, som presvedčený, že sa tým úmerne zlepší i kvalita vedomostí a výsledky žiakov.

S pozdravom

Milan Medveď

Piatok, 23 Október 2015

Hosť ( Táto emailová adresa je chránená pred spambotmi, aby ste ju videli, povolte JavaScript ): pisomky

Dobry den,,,,chcela by som sa spytat preco na druhom stupni nedavaju ucitelia pismky domov,aby si mohli rodičia pozret kvalitu vedomosti svojich deti a hlavne ked napišu pisomku na zlu znamku ,aby si mohli pozret kde su ich nedostatky.Mohla by prosim v tomto nastat daka naprava.Dakujem za pochopenie.

Pondelok, 19 Október 2015

milan medved ( Táto emailová adresa je chránená pred spambotmi, aby ste ju videli, povolte JavaScript ): známky

Dobrý deň!

Známky zapisujeme dvakrát do mesiaca, niektorí učitelia i častejšie.

S pozdravom

Milan Medveď

Pondelok, 16 Marec 2015

Hosť ( Táto emailová adresa je chránená pred spambotmi, aby ste ju videli, povolte JavaScript ): zmanky

Mohli by ste poprosit vašich kolegov ,aby zapisovali častejšie znamky do internetovej žiackej knižky . Dakujem

Štvrtok, 05 Marec 2015

Hosť: Administrator

Dobry den,

dakujem za upozornenie ohladom nefunkcnosti internetovej ziackej knizky, uz by to malo fungovat bez blokovania. Ak problem pretrvava, ozvite sa, spolocne vyriesime.

Admin ZK

Nedeľa, 01 Marec 2015

martina ( Táto emailová adresa je chránená pred spambotmi, aby ste ju videli, povolte JavaScript ): žiacka knižka

Dobrý den ,,,chcela by som sa opytat kedy bude zase funkčna internetová žiacka knižka, kedže už je koniec februara a ešte stale ju blokuje administrator ako mi to vypisuje. Je to jeden so spôsobôu ako si ich možem skontrolovať pretože je občas problem sa uvolnit so zymestnania a overit si ich v klasifikačnom. Dakujem za vašu odpoved.

 

Sobota, 28 Február 2015

HosDanka ( Táto emailová adresa je chránená pred spambotmi, aby ste ju videli, povolte JavaScript ): zapis do ms

Dobry den mna by zaujimali kedy je zapis do ms a ci zoberiete mojho syna ktory mal v decembry 5rokov cize od septembra bude predskolak a mame este jedneho ktory bude mat v septembri 2roky aj 9mesiacov boli by sme radi keby chodili do jednej skolky a nie jedneho vozit tam a druheho inam dakujem za odpoved

Piatok, 06 Február 2015

Milan Medveď ( Táto emailová adresa je chránená pred spambotmi, aby ste ju videli, povolte JavaScript ): florbal

Dobrý deň!

Florbalový krúžok na našej škole bude fungovať pre žiakov 2.-6.ročníka podľa záujmu detí. Termín určíme budúci týždeň kvôli zosúladeniu s inými záujmovými útvarmi. Činnosť bude raz týždenne v trvaní 90 minút. Financovanie krúžku sa uskutočňuje prostredníctvom vzdelávacích poukazov. Naša škola je prijímateľom, takže poukaz, ktorý Vám vystaví ZŠ Rudník, môžete odovzdať u nás.

S pozdravom

Milan Medveď

Utorok, 03 September 2013

Eva ( Táto emailová adresa je chránená pred spambotmi, aby ste ju videli, povolte JavaScript ): Info

    Dobrý deň, volám sa Eva Hradská a rada by som sa spýtala na florbalový krúžok na Vašej škole pre prvý stupeň. Môj syn chodí do školy v Rudníku a chcela by som ho prihlásiť na takýto krúžok ale ani v Starej Turej,ani na Myjave sa pre prvý stupeň tento krúžok neotvára. Preto som sa chcela poinformovať,ako je to u Vás a ak je ,tak v ktoré dni a o koľkej . Za odpoveď veľmi pekne ďakujem.                                                            S pozdravom Eva Hradská 

Pondelok, 02 September 2013

Hosť: Dokedy strajk

Dokedy budete este strajkovat?

Pondelok, 26 November 2012

Hosť ( Táto emailová adresa je chránená pred spambotmi, aby ste ju videli, povolte JavaScript ): podakovanie

rada by som poďakovala p.riaditeľovi za ústretovosť riešiť problém aj obyčajného jedného rodiča žiaka ale aj zároveň p.triednej učiteľke Kečkešovej za nadštandardný prístup a ochotu pomôcť mi.

Úprimne ďakujem

Štvrtok, 04 Október 2012

Milan Medveď ( Táto emailová adresa je chránená pred spambotmi, aby ste ju videli, povolte JavaScript ): Známky

Dobrý deň!

Neviem z akého dôvodu sa príspevok o známkach dostal ku mne až v júli, hoci ste ho písali v apríli. Preskúma to správca siete. O probléme sme diskutovali osobne s pisateľkou. Zapisovanie známok sme prediskutovali na júnovej klasifikačnej porade, bude sa vykonávať najmenej raz za mesiac, aktualizovať a zároveň kontrolovať to bude zástupkyňa pre ZŠ. Všetko je uvedené v zápisnici porád pedagogickej rady školy.

Milan Medveď

Pondelok, 16 Júl 2012

 

JPAGE_CURRENT_OF_TOTAL


Škola je zapojená od roku 2001 do projektu Infovek
Stránky obce
Internetové stránky obce Krajné
Copyright © 2017 Portál Základnej školy s materskou školou Krajné. Všetky práva vyhradené.
Joomla! je slobodný software šírený pod GNU/GPL licenciou.
Vytvorené pomocou Next Level Design a redakčného systému Joomla!