Štvrtok, 21 Jún 2018 22:43

Babča B. Kardošová:
Traja kamoši a fakticky fantastický bunker

Babča B. Kardošová: Traja kamoši a fakticky fantastický bunker

Chlapec Jakub žil v rodine s dvoma bratmi. Ale jeho si nikto nevšímal, lebo mama bola stále s mladším bratom Samom a otec so starším bratom Paťom. Jakub chcel veľmi domáce zvieratko. Najradšej by chcel mať pieskomila.
Raz, keď išiel zo školy, prepadli ho tučný Izi, Fero a Bejka. Jakub rýchlo bežal do lesa. Našťastie bol rýchlejší a utiekol im. Zrazu počul za sebou odfŕknutie. Keď sa otočil, uvidel koňa. Začali sa spolu smiať a stali sa z nich dobrí kamaráti. Či dostane pieskomilov a nájde si ďalších kamarátov, sa dozviete v tejto knižke.

Oliver Šaranský, 7. ročník

backNaspäť