mod_vvisit_counterVšetky1933743
Streda, 28 Jún 2017 17:19

Exkurzia do dielne na výrobu sviečok

V stredu 24. 6. 2017 sa predškoláci vybrali na exkurziu do súkromnej dielne na výrobu sviečok do Žadovice. Manželia Vernerovci nás milo privítali vo svojom kráľovstve prekrásnych a voňavých sviečok, ktoré s veľkou ochotou deťom ukazovali. Deti s rozžiarenými očami sledovali maľované, farebné priam rozprávkové sviečky vystavené úhľadne na policiach. Teta s ujom najskôr deti oboznámili s materiálom, farbami a všetkými priestormi, ktoré pri výrobe sviečok využívajú a potom zapojili samotné deti do zdobenia sviečok.

Pre deti  pripravili malé voskové korytnačky a srdiečka, ktoré si deti vlastnoručne vymaľovali, pridali im knôtiky a zabalili do fólie. Čas pri prehliadke a pri zaujímavej práci rýchlo ubehol a my sme sa museli rozlúčiť. S poďakovaním za príjemne strávené dopoludnie sme nastúpili do nášho autobusu smer škola.

Danica Bučeková

Aktualizované: Streda, 28 Jún 2017 17:23

Copyright © 2021 Portál Základnej školy s materskou školou Krajné. Všetky práva vyhradené.